U Alexa

Reštaurácia, Piváreň a Night Club

 • Reštaurácia:

  Na prízemí pôvodného meštiackeho domu sa nachádza reštaurácia s kapacitou 38 miest a banketový salónik pre cca 18 osôb. Interiér reštaurácie Vám ponúka príjemné posedenie aj na organizovanie rôznych spoločenských podujatí. Priestor reštaurácie je v letnom období klimatizovaný. Okrem širokej ponuky jedál  Vám ponúkame pestrú ponuku šalátov v šalátobare.
  V letnom období Vás radi obslúžime na letnej terase.

 • Piváreň:

  V suteréne reštaurácie U ALEXA sa nachádza renesančná piváreň  -  SLOVAK PUB s kapacitou 35 miest. Tento priestor svojou kapacitou a usporiadaním ponúka príjemné posedenie s priateľmi, rodinou alebo kolegami.
  V Pube  čapujeme  výlučne slovenské pivo a k nemu podávame kvalitné jedlá a pivné špeciality.

 • Organizovanie stretnutí:

  Vieme pre vás pripraviť skvelé podmienky pre firemné akcie a zábavy. Vaše stretnutia vieme umiestniť do priestorov Vinárne alebo našich banketiek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

História Reštaurácie U Alexa:

Sme tu pre vás už viacej ako 20 rokov.

História U Alexa:

Reštaurácia U ALEXA No71 sa nachádza v centre mesta pri nákupnom centre Európa. Meštiacky dom, v ktorom sa nachádzame,  pochádza zo začiatku 17. storočia (NKP). Je riešený v štýle renesancie a gotiky. Na poschodí sa nachádza vysunutý arkier na ornamentálne zdobených krakorcoch. Bohatá štuková výzdoba na fasáde bola odstránená v 20. storočí. Do roku 1991 bola v budove Modranská vináreň. Budova po reštitúcii prešla rekonštrukciou a v r. 1994 tu bola našou spoločnosťou Alex spol. s r. o. otvorená reštaurácia s názvom “U ALEXA“.
V súčasnosti sa tu nachádzajú tieto prevádzky, reštaurácia, piváreň, night club.


PartneriNájdete nás

NIGHT CLUB U ALEXA No. 71
Námestie SNP 36/51
960 01 Zvolen

ualexa@ualexa.sk
Tel.: 045 / 5333 811
045/ 5479 373

N Studio

Copright © 2013 U Alexa. All rights reserved.